OFERTA

HOME STAGING

Nieruchomość.

Masz nieruchomość, którą planujesz przeznaczyć na sprzedaż lub wynajem? A może chcesz zwiększyć wartość swojego mieszkania? Wiesz, że pierwsze wrażenie na kupującym lub wynajmującym można zrobić tylko raz? Oferuję przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa obejmuje konsultacje, przygotowanie projektu zmian w mieszkaniu oraz wykonawstwo.

Rynek mieszkań obecnie przeżywa oblężenie, budujemy więcej, ale też sprzedajemy więcej. Ceny mieszkań rosną, ale rośnie również popyt na nie. Na cenę mieszkania wpływ mają nie tylko lokalizacja czy jego wielkość. Jak się okazuje, co raz więcej osób poszukuje gotowych nieruchomości do wynajęcia lub kupienia. Chcesz oszczędzić czas, a współpracę z wieloma wykonawcami zostawić komuś innemu? Współpracuję ze sprawdzonymi projektantami oraz firmami remontowymi, które zapewnią wysoką jakość usług, ale także szybką realizację.

Jak wygląda taki proces?

Jak sprawić, że Twoje mieszkanie w szybkim czasie będzie gotowe do sprzedaży lub wynajmu? Pracę rozpoczynamy od konsultacji, wyznaczamy wspólne cele i planowany czas realizacji. Omówimy wszystkie aspekty oraz zaprezentuję co jest obecnie ważne w przygotowaniu gotowego mieszkania na sprzedaż, aby zyskało ono na wartości, ale także stało się wyjątkowe i zachęcające do obejrzenia i kupna. Następnie przygotowuję projekt, który obejmuje aranżację wnętrz, oświetlenie, kolorystykę, dodatki. Wykorzystujemy elementy, które już znajdują się w mieszkaniu, ale wprowadzamy również nowe. Przedstawiam plan remontu i prac związanych z przebudową. Jeśli aranżujemy mieszkanie od podstaw – projekt zawierać będzie wszystkie elementy łącznie z dokumentacją techniczną.

Home staging to świetne rozwiązanie dla osób zapracowanych i osób, dla których współpraca z wieloma podwykonawcami, dekorowanie wnętrza jest stresującym doświadczeniem. Dzięki wieloletniej pracy w branży wiem, co jest ważne i na czym należy się skupić. Wiem też, że dobrze zaaranżowane i wystylizowane wnętrza sprzedają się lepiej, a ich cena często jest wyższa od średniej.