OFERTA

ODNAWIANIE I SPRZEDAŻ MEBLI
W wolnej chwili uwielbiam odnawiać stare meble i przywracać im nowe życie. Jeśli masz lub poszukujesz unikatowych, jedynych w swoim rodzaju mebli do swojego mieszkania – chętnie podejmę się takiego wyzwania.

Masz meble do renowacji?

Wystawy garażowe, sklepy z antykami, Internet czy pod domami – wszędzie tam można znaleźć piękne meble, które po renowacji stają się prawdziwymi perełkami. Myślisz, że takie meble pasują tylko do mieszkań, które nie są nowoczesne? Udowadniam, że takimi meblami z nowoczesnych nieruchomości możemy zrobić coś wyjątkowego. Piękne wzornictwo, nietuzinkowy wygląd – czego chcieć więcej? Jednak większość takich mebli została nieco zniszczona przez czas czy zwyczajny brak dbałości i z tego powodu potrzebują renowacji. Dysponuję maszynami, które przywrócą dawny blask meblowi, a dużą część pracy wykonuję ręcznie. Każdy etap procesu omówimy szczegółowo oraz zaplanujemy prace w czasie, gdyż każdy mebel jest przygotowywany indywidualnie.

A może masz mebel, który po prostu z biegiem czasu stracił na wyglądzie i już nie do końca pasuje do Twoich wnętrz? Sama we własnym mieszkaniu naprawiam i zmieniam wygląd krzeseł regularnie. Szyję poduszki i wykonuję inne dekoracje do domu własnoręcznie.

Jak wygląda współpraca?

Napisz do mnie, wyślij zdjęcia mebli jakie masz oraz wnętrza, w którym chciałbyś, aby znalazły one swoje miejsce. Przyjadę, ocenię stan mebli i zaproponuję jak najlepsze rozwiązania. Nie masz mebla, ale szukasz czegoś nietuzinkowego? Skontaktuj się ze mną, a wspólnie znajdziemy i naprawimy coś wyjątkowego.

Nie masz pomysłu jak sprawić, aby mieszkanie było inne niż wszystkie? Chętnie przyjadę i zaproponuję jakie drobne zmiany wprowadzić oraz jakie dodatki dobrać, aby czuć się w mieszkaniu jak najlepiej.

Przygotowuję również dekoracje do mieszkań oraz projektuję meble na zamówienie. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, napisz do mnie.